Enter your keyword

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BÜYÜKŞEHİR TANITIM REKLAM&AFİŞ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İçin Discover Gaziantep Web Sitesini Yapmış Bulunmaktayız.

Siteyi Bu Adresten Ziyaret Edebilirsiniz:

Discover Gaziantep

○○○

Binlerce insanın, yüzlerce mesafe öteden gelerek Gazi Şehrimiz Gaziantep’i Gezmesi, Kültürümüzü ve Değerlerimizi Bizzat Deneyimleyerek Tanıması Adına Düzenlemiş Olduğumuz Organizasyon, Büyük Bir Coşku İle ve Başarıyla Son Bulmuştur.Proje Güdümünde Görev Alan Öncü Paydaşladan Biri Olan Taaf Medya, Projenin Sanalda Tanıtılması Görevini Üstlenmiş Olup, Organizasyonu Tanıtıcı Etkileşimli Bir Websitesi Tasarlamış Bulunmaktadır.

Websitesinin İçerik Tedarikleri ve SEO Uyumlu Orijinal Metinlerin Eklenmesi Tamamen Kurumumuza Aittir. Bunun Yanı Sıra, İletişim Formları ve Çeşitli Albüm&Galerilerle Sitenin Kullanıcıya Dönük Yüzü Revize Edilmiştir. Çalışmamız Esnasında, Hedef Kitlenin Beğenisi ve Maksimum Düzeyde Bilgilendirilmesini Amaçladık ve Bunu da, Kurumsal/İddialı Kimliğimiz Sayesinde Başardığımıza İnanıyoruz.

•••
Organizasyonda Görev Alan Kuruluşlardan Biri Olan Kuruluşumuz; Taaf Medya Yapım Ajansı Bu Proje İle Adının Anılmasından Büyük Gurur Duymaktadır. İlginiz ve Desteklerinizi İçin Sonsuz Teşekkür Ederiz.

~
taaf.com.tr