Enter your keyword

᎒᎒᎒ HİZMETLERİMİZ ᎒᎒᎒

“Sizin İçin Bir Şeyler Yapalım…

“Memnuniyetiniz Yegane Ölçütümüz Olup, Sizlerden Gelecek Her Türlü Olumlu Geribildirimden Kıvanç Duyarız.” 

Kurumsal Kimliğinizi Kulvarda En Üst Seviyeye Çıkarabilecek Hizmetleri Sizler İçin Planlıyor, Kurguluyor ve İşleyen Sahaya Sürüyoruz.

– Taaf Medya Ekibi –

Video Prodüksiyon

Ürettiğimiz her bir projede, yenilikçi anlayışımızı ve deneyimlerimizi birleştirerek marka stratejisine uygun; -Drone destekli– Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Etkinlik Klibi, İnstagram Videosu Çekimi, Belgesel Çekimi yapıyor ve yeni teknolojiler kullanarak kurgu, montaj ve seslendirmeler yapıp, 4K olarak teslim ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sizin için Türkçe dil bilgisi kurallarına uygun metinler yazarak, marka stratejinizin güçlendirilmesine yönelik görsel içerikler de üretip Instagram, Facebook, Twitter, Google+, Flickr, Tumblr, Pinterest ve Linkedin’de olmak üzere 8 sosyal medya platformunda senkronize bir şekilde yer almanızı, etkileşimlerinizi artırmanızı ve gündemde kalmanızı sağlıyoruz. Aylık planlama yaparak paylaşılacak içeriklerin gününde ve saatinde paylaşılmasını garanti altına alıyoruz ve Instagram ve Facebook Story tasarım desteği sosyal medyada görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Marka Stratejisi

Pazarda birbirine benzeyen ürün ve hizmetlerle kalabalıklaştıkça, markalar şirketlerin farklılaşmalarını sağlayan, müşteri tercihini artıran en önemli varlıkları haline geliyor. Markanızı daha güçlü kılmak ve marka değerlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak için, kurum kimliğinizi ve kültürünüzü iyi yansıtacak ve müşterilerinizle uzun vadeli bir iletişim kurabilmenize olanak sağlayan iyi bir yol haritası sunmaktayız.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Kısa sürede markalaşmanızı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de ürünlerinizi en iyi şekilde ve tüm ayrıntılarıyla tanıtabilmekten geçer. Kötü ve kalitesiz bir fotoğraf, sizi veya vermiş olduğunuz hizmeti potansiyel müşterilerinize kötü yansıtacak ve marka algınızı düşürecektir. Taaf Medya olarak, size profesyonel olarak, ürün, katalog, mekan, yemek fotoğrafları çekimi hizmeti sunuyoruz.

Dijital Pazarlama

Marka stratejinize ve ürün ya da hizmetlerinize uygun hedef kitlenizi bulmanızda size yardımcı olmaya hazırız. Hedefleme optimizasyonları, Facebook, Instagram reklamları, anahtar kelime optimizasyonu ile Google ve Youtube reklamları, remarketing ve retargeting kurulumları ve yönetimi hizmetlerimizi sunarken bütçenize göre maksimum sayıda dönüşüm elde etmenizin planlamasını biz yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir kurumun içinde ya da dışında imajını, duruşunu temsil eden kavramdır. Kurumun imaj anayasasıdır. Markanın her alanda en doğru renk ve görsel ile algılamada bütünsellik ve süreklilik sağlaması demektir. Taaf medya olarak ürünlerinizin ambalajları, tabelalarınız, antetli kağıt, zarf, dosya, kartvizit, fatura ve irsaliyeleriniz, sertifika ve kurumsal yayınlarınız, katalog ve broşürleriniz, ajanda, takvim, bloknot gibi promosyon ürünlerinizi belirlenen anayasaya göre titizlikle tasarlıyoruz. Güçlü bir kurumsal imaj oluşturuyoruz.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Hizmeti Vermekteyiz.

Reklam&Tanıtım

Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

Prodüksiyon

Video Çekim ve Editleme

Ses Logoları

Sesli Kurumsal Logo Hazırlama

Afişler&El Broşürleri

Afiş ve El Broşürleri Tasarlamaktayız.

Kurumsal Websiteler

Dinamik Mobil Uyumlu Websiteler

Marka Stratejileri

Markanız İçin Kurumsal Stratejiler

Katalog Tasarımları

Katalog ve PDF Yansısı

Endüstriyel Fotoğraflar

Ürün ve Endüstriyel Foto. Çekimleri

Animasyonlar

Her Konuda Animasyon Kurguları

Kurumsal Kimlikler

Kurumsal Kimlik Yapılandırma Hizmetleri

Dijital Markacılık

Dijital Ortamlarda Bilinirlik Artırma

Marka Jingle'ları

Markanıza Özel Jingle'lar

Basılı Materyaller

Basılı Tanıtım Araçları

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Ağlarınızın İşlerliğini Artırma

Ürün Tanıtımları

Ürün ve Portfolyo Tanıtım Hizmetleri