TAAF MEDYA NE YAPAR?

Taaf Medya ailesi olarak, bir KOBİ, işletme, şirket ve holding çatısının iç organizasyonu veya alt kollarının ihtiyaç duyduğu tüm dijital medya çözümlerini sunmaktayız. Profesyonel tanıtım filmleri, sosyal medya yönetimi, ürün çekimleri, dijital pazarlama, e-ticaret danışmanlığı, marka stratejisi oluşturma, kurumsal kimlik, grafik tasarım ve web site tasarım hizmetleriyle markanızın fark yaratmasında etkili faaliyetler gösteriyoruz...


 • PROFESYONEL ÜRÜN ÇEKİMİ

  Taaf Medya prodüksiyon ekibi ile sizlere profesyonel olarak, ürün, katalog, mekan, yemek fotoğrafları çekimi hizmeti sunuyoruz.

  Profesyonel çekimler sayesinde sağlanacak olan marka algısı en üst seviyede olup marka bilinirliğiniz artacaktır.

 • DİJİTAL PAZARLAMA

  Taaf Medya marka stratejinize, ürün ya da hizmetlerinize uygun hedef kitlenizi belirlemenizde ve onlara ulaşmanızda sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

  Arama motoru optimizasyonu (SEO ve SEM) ile sizlere Google ve diğer arama motorlarında markanızın en üst sıralarda yer almanızı, Sosyal medya pazarlaması ile markanızın reklamlarını yaparak doğru hedef kitleye ulaşmanızı, İçerik pazarlaması ile doğru görsel ve metinlerle hedef kitlenizi aktif tutmanızı ve E-Mail pazarlaması ile mail bültenlerinize kayıt olan müşterilerinizi mail yoluyla bilgilendirmenize yardımcı olur.

  Aynı zamanda remarketing ve retargeting kurumları ve yönetimi hizmetlerimizi sunarken bütçenizi göz önünde tutarak maksimum sayıda geri dönüş almanızın planlanmasını sağlar.

 • VIDEO PRODÜKSİYON

  Yaşadığımız yüzyılda teknoloji ve rekabetin artmış olduğu tanıtım filmleri markanız için olmazsa olmazıdır.

  Taaf Medya profesyonel video prodüksiyon ekibi ile birlikte markanızı güçlendirmek, ürün bilinirliğinizi arttırmak amacıyla sizlere dijital medyada kalıcı bir imaj kazandırmayı sağlamaktadır.

  Prodüksiyon ekibimiz Drone destekli tanım filmi, Reklam filmi, Etkinlik klibi, Instagram videosu çekimi, Belgesel çekimi yapar.

  Aynı zamanda yeni teknolojiye ayak uydurarak kurgu, montaj ve seslendirmeler yapıp 4K olarak sizlere teslim eder.

 • VIDEO ANİMASYON

  Dijital dünyada içerikler çok hızlı bir şekilde yayılmakta ve tüketilmektedir.

  Dijital alanda farklılaşmak ve gelişen çağa ayak uydurabilmek bu platformda bir sorun haline gelmektedir.

  Taaf Medya’nın vermiş olduğu video animasyon hizmeti ile tanıtımlar yaparak; Marka bilinirliğinizi arttırabilir, doğru içeriklerle doğru hedef kitleye seslenerek müşterilerinizde kalıcı bir etki bırakabilirsiniz.

 • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

  Kısaca E-ticaret, kısaca ticaretin teknolojiye dökülmüş halidir.

  Günümüzde alışverişin sıkça yapıldığı E-ticaret mecralarında siz de yer almak istemez misiniz?

  Taaf Medyanın uyguladığı stratejiler ile markanızı en etkili şekilde tanıtarak markanıza güven oluşturabilir ve rakiplerinizden bir adım ön plana çıkabilirsiniz.

 • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

  Gelişen sosyal medya ağında markanızın da yer alması sizler için hem reklam hem de imaj açısından çok önemlidir.

  Taaf Medya olarak, sosyal medya yönetim ekibiyle yaptığımız yaratıcı tasarımlar ve özgün içerik çalışmalarıyla markanızın sosyal mecralarda ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

  Marka bilinirliğinizi arttırmak ve etkileşimlerinizi artırmak adına kullanmış olduğumuz 7 ayrı sosyal mecrada aylık planlar oluşturarak zamanında sağlıyoruz.

 • MARKA STRATEJİSİ

  Taaf Medya, markanın hedef kitlesinin gözündeki değerini arttırmak, güven ve kalite algısını yükseltmek adına yapılan, sizleri rakiplerinizden ön plana çıkartmak için, markanızı daha güçlü kılmak ve marka değerinizin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla markanızı en iyi yerlere taşıyacak bir yol göstermektedir.

 • KURUMSAL KİMLİK

  Kurumsal kimlik, reklam oluşturmanın en temel aşamasıdır.

  Markanızın duruşunu temsil eden ve müşterilerinizin bir bakışta firmanızı tanımasını sağlamak amacıyla çok önemlidir.

  Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır.

  Taaf Medya kurumsal kimlik oluştururken özgün tasarımlarla akılda kalıcı, etkili ve güçlü bir marka imajı sağlar.

 • GRAFİK TASARIM

  Grafik tasarım, profesyonellerin hedef kitlesine iletmek istedikleri mesajı görsel olarak ilettiği alan olan grafik tasarımla hedefinize ulaşıp, markanıza uygun tasarımlarla kurumunuzu en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olacak yegane bir mecradır.

  Taaf bünyesindeki uzman tasarımcılarımızla kişiye ve kuruma hitap edecek tasarımlar, renkler ve içerikler kullanarak etkileşimli tasarımlar ile hedef kitlenizi harekete geçirmenize yardımcı oluyoruz.

 • WEB SİTE TASARIMI

  Markanıza ait bir web sitesi olmasını istemez misiniz?

  Web sitenizin olması markanıza hem güven hem de prestij oluşturması açısından çok önemlidir.

  Taaf Medya markanız için web sitesini hazırlarken güvenlik duvarlarının en güvenilir şekilde hazırlanmasını sağlarken diğer yandan tasarlanmasında markanıza uygun içerik ve tasarımlar oluşturarak imajınızı en iyi şekilde yansıtır.